Medinė dėlionė “Tetris” 3 in 1

4,49 

Medinė dėlionė “Tetris” – tai 3 žaidimai viename: klasikinis “Tetris”, “T” dėlionė ir “Tangram”, kurį galite žaisti kartu su draugais.

Medinio rėmelio matmenys 30 cm x 30 cm.

Lavinimo sritys:
– loginis mąstymas;
– pastabumas;
– smulkioji motorika;
– koordinacija;
– erdvinis suvokimas;
– geometrinės figūros;
– spalvos.

Žaislas atitinka ES saugumo reikalavimus (CE, EN71 sertifikatai), pagaminta iš kokybiškų bei saugių medžiagų.

Visas prekes turime vietoje, todėl jums neteks ilgai laukti savo užsakymo – prekes jums išsiųsime per artimiausias 24 val. (artimiausią darbo dieną) po apmokėjimo gavimo. Pristatymo terminas: 1-5 d.d. priklausomai nuo pasirinkto siuntimo būdo.
Jeigu jus dominančios prekės šiuo metu neturime – susisiekite su mumis – galbūt jūsų ieškoma prekė jau pakeliui 🙂

Neturime

Į norų sąrašą
Share Now:

Aprašymas

Žaidimas TANGRAM

Tangram, tai ypatingas logikos žaidimas, lavinantis erdvinio mąstymo įgūdžius. Tangram yra sudarytas iš septynių plokščių geometrinių figūrų, kurios sudėliojus atitinkama tvarka, sudaro naują, sudėtingesnę figūrą (žmogų, gyvūną, raidę, skaičių ar panašiai). Figūrai sudėti pasitelkiamas tik jos siluetas ar kontūrai. Žaidžiant šį žaidimą, reikia laikytis dviejų taisyklių: žaidėjas turi panaudoti visas turimas detales figūrai sudėti bei detalių negalima dėlioti viena ant kitos.

Dėmesio! netinka vaikams iki 3 metų – yra smulkių detalių, kurios gali atsiskirti ir sukelti pavojų užspringti arba susižeisti. Prieš pradedant žaisti būtina pašalinti pakuotę ir tvirtinimo detales, jeigu tokios yra. Pakuotės informaciją išsaugokite. Rekomenduojama žaisti su suaugusiojo priežiūra.

Papildoma informacija

Svoris 0.370 kg
Išmatavimai 30 × 30 × 0.8 cm
Prekės ženklas

Iso Trade

EB atitiktis

CE, EN71

Amžiaus grupė

3+

Sudėtis

Mediena

0
    0
    Krepšelis
    Jūsų krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę