BIBS Boheme Vanilla/Peach Nr. 1 (0-6 mėn.), 2 vnt.

10,00 

BIBS Boheme Vanilla/Peach Nr. 1 (0-6 mėn.), 2 vnt. (lateksas)

Naujieji BIBS Boheme dizaino čiulptukai yra įkvėpti modernaus bohemiško stiliaus ir skandinaviškų pastelinių spalvų.

Vyšnios formos spenelis ir matinis, lengvas čiulptuko skydelis pagaminti taip, kad imituotų mamos krūties formą. Spenelis pagamintas iš natūralaus latekso, todėl čiulptukas yra švelnus, minkštas, patvarus bei elastingas.

Akušeriai rekomenduoja naudoti šį čiulptuką krūtimi maitinamiems kūdikiams, nes ypatingas čiulptuko ilgis ir forma imituoja taisyklingą krūties čiulpimą.

Apvalus ir lengvas čiulptuko skydelis išgaubtas taip, kad kuo mažiau liestųsi prie mažylio veiduko, kartu užtikrinant maksimalią oro cirkuliaciją, todėl jautri kūdikio odelė išlieka sausa ir nesudirgusi.

Turime

Į norų sąrašą
Produkto kodas: B-106 Kategorijos: , Žymos: ,
Share Now:

Aprašymas

BIBS Boheme Vanilla/Peach Nr. 1 (0-6 mėn.), 2 vnt.

SAVYBĖS:

– rekomenduojamas akušerių kaip tinkamas žindamiems kūdikiams;
– spenelis pagamintas iš 100% natūralios gumos latekso (dėl natūralios medžiagos gaminių atspalviai gali nežymiai skirtis);
– skydelis pagamintas iš tinkamo su maistu liestis polipropileno (PP), sudėtyje nėra BPA, polivinilchlorido (PVC) ir ftalatų;
– dydis: Nr. 1 (0-6 mėn.);
– 1-as ir 2-as dydžiai tinka naujagimiams;
– svoris 5,95 g;
– skydelio skersmuo 45 mm;
– spenelio ilgis 27 mm / plotis 15 mm.
– sukurta ir pagaminta Danijoje;
– atitinka Europos standartą EN 1400+A2

Laikymas:

Tam, kad čiulptukas tarnautų ilgiau, jis turi būti laikomas sausai bei apsaugotas nuo nešvarumų, pvz., spintelėje arba jam skirtame dėkle. Čiulptuką reikia saugoti nuo tiesioginių saulės spindulių ir karščio, nes jų veikiamas natūralus lateksas gali susilpnėti. Nelaikykite čiulptuko pamerkto į dezinfekuojamąjį ar sterilizuojamąjį skystį, nes gali sumažėti jo patvarumas.

Naudojimas:

Prieš pirmą naudojimą čiulptuką rekomenduojame sterilizuoti virinant didesniame kiekyje vandens apie 5 minutes. Į čiulptuko vidų gali patekti vandens – išspauskite jį. Palikite čiulptuką ant sauso, švaraus paviršiaus ir leiskite natūraliai išdžiūti. Vėliau periodiniam sterilizavimui čiulptuką nuplikykite verdančiu vandeniu (nevirinkite) ir leiskite natūraliai išdžiūti. Čiulptukus plaukite ir sterilizuokite kasdien.
Sterilizavimui nenaudokite mikrobangų krosnelės, ploviklių, neplaukite indaplovėje, nes tai kenkia natūraliai gumai.
Dėl saugumo ir higienos keiskite čiulptuką nauju kas 4–6 savaites.
Prieš kiekvieną naudojimą patikrinkite čiulptuko vientisumą tempdami įvairiomis kryptimis. Nenaudokite pažeisto čiulptuko! Ypač atidžiai tikrinkite čiulptuko vientisumą, kai kūdikiui išdygsta dantukai.

ĮSPĖJIMAI!

– Reguliariai tikrinkite čiulptuką prieš naudojimą, ypač jei mažylis turi dantukų. Patampykite čiulptuką visomis kryptimis. Nebenaudokite, jei pasirodytų, kad jis yra pažeistas ar netvirtas.
– Naudokite tik specialius pagal standartą EN 12586 išbandytus čiulptukų laikiklius. Neriškite prie čiulptuko jokių raištelių ar kaspinėlių, nes mažylis gali uždusti.
– Neriškite čiulptuko mažyliui prie kaklo, nes jis gali susižaloti.
– Saugokite čiulptuką nuo tiesioginių saulės spindulių.
– Nelaikykite čiulptuko pamerkto į skysčius.

Papildoma informacija

Svoris 0,150 kg
Išmatavimai 10 × 5 × 5 cm
Prekės ženklas

BIBS

Amžiaus grupė

0-6 mėn.

Sudėtis

lateksas (100% natūrali guma), polipropilenas (maistinis)

0
    0
    Krepšelis
    Jūsų krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę