Privatumo politika

Kas mes esame

Mūsų internetinės parduotuvės adresas: https://vabaliukas.lt, priklausantis MB „Evijana“ (įmonės kodas 305675054, buveinės adresas: K. Rusecko g. 27, Vilnius, tel. Nr. 867037351, el.p. info@vabaliukas.lt).

Kokius asmeninius duomenis mes renkame ir kodėl tai darome

Kai registruojatės „vabaliukas.lt“ svetainėje arba tvirtinate užsakymą be registracijos, kartu sutinkate, kad Jūsų asmens duomenys, tokie kaip vardas, pavardė, adresas, telefono numeris, elektroninio pašto adresas, IP adresas būtų tvarkomi šios internetinės parduotuvės prekių ir paslaugų pardavimo, veiklos analizės ir tiesioginės rinkodaros tikslais, net ir tuo atveju, jei užsiregistravęs neįsigysite jums tinkamos prekės.

Mes turime teisę susisiekti su Jumis užsakymo metu Jūsų nurodytais kontaktiniais duomenimis, kai tai yra būtina tinkamam užsakymo įvykdymui.
Mes taip pat galime rinkti, saugoti ir naudoti žemiau nurodytų rūšių informaciją:

– informaciją apie Jūsų kompiuterį ir apie apsilankymus šioje interneto svetainėje bei naudojimąsi šia interneto svetaine;
– informaciją, kurią pateikiate su tikslu prenumeruoti „vabaliukas.lt“ internetinės parduotuvės paslaugas, pranešimus el.paštu ir/arba naujienlaiškius;
– bet kokią kitą informaciją, kurią Jūs savo pasirinkimu pateikiate „vabaliukas.lt“.

Slapukai (cookies)

Kai Jūs rašote komentarą šiame tinklalapyje, Jūs galite pasirinkti, ar norite, kad Jūsų vardas, el.paštas ir tinklalapis būtų išsaugotas slapukuose. Taip daroma Jūsų patogumui, kad Jums nereikėtų šių duomenų suvedinėti iš naujo, kiekvieną kartą kai komentuojate. Šie slapukai saugomi vienerius metus.

Jei Jūs turite paskyrą ir prisijungiate mūsų tinklalapyje, mes sukuriame laikiną slapuką, kuriame įrašoma, ar Jūsų naršyklė priima slapukus. Šis slapukas nesaugo jokios asmeninės informacijos ir yra ištrinamas kai uždarote savo naršyklę.
Kai Jūs prisijungiate, mes taip pat sukuriame kelis slapukus, kuriuose saugoma Jūsų prisijungimo informacija ir Jūsų ekrano rodymo pasirinkimai. Prisijungimo slapukai galioja 2 dienas, o ekrano nustatymų – vienerius metus. Jei Jūs pažymite pasirinkimą “Prisiminti mane”, Jūsų prisijungimo slapukas galios 2 savaites. Kai atsijungiate iš savo paskyros, prisijungimo slapukai ištrinami.
Jei redaguojate ar paskelbiate įrašą, Jūsų naršyklėje išsaugomas papildomas slapukas. Šis slapukas nesaugo asmeninių duomenų, tačiau išsaugo įrašo, kurį ką tik redagavote ar paskelbėti, ID. Šis slapukas baigia galioti po 1 dienos.

Iš kitų tinklalapių įkeltas turinys

Šiame tinklalapyje gali būti ir iš kitų tinklalapių įkelto turinio (pavyzdžiui, video ar pan.). Tokio įkelto turinio peržiūra ir veiksmai su juo šiame tinklalapyje prilygsta apsilankymui tuose tinklalapiuose, iš kurių turinys yra įkeltas.
Šie tinklalapiai gali rinkti duomenis apie Jus, naudoti slapukus (cookies), trečiųjų šalių paslaugas ir stebėti Jūsų veiksmus su įkeltu turiniu, įskaitant ir tuos atvejus, kai turite paskyrą ir esate prisijungęs prie minėtų tinklalapių.

Statistika

Mes naudojame Google Analytics šios interneto svetainės lankomumui analizuoti. Google Analytics generuoja statistinę ir kitą informaciją apie naudojimąsi svetaine panaudodama šios svetainės slapukus, kurie laikomi vartotojų kompiuteriuose. Šią informaciją saugo Google. Su Google privatumo politika galite susipažinti čia: http://www.google.com/privacypolicy.html .
Dauguma naršyklių leidžia Jums nepriimti jokių slapukų, nors tam tikros naršyklės leidžia Jums nepriimti tik trečiųjų šalių slapukų. Tačiau visų slapukų blokavimas gali turėti neigiamos įtakos naršant daugelyje interneto svetainių, įskaitant ir šią.

Su kuo mes dalinamės Jūsų duomenimis

Jeigu prašysite atstatyti slaptažodį, Jūsų IP adresas bus įtrauktas į slaptažodžio atstatymo el. pašto laišką.
Visi aukščiau šioje Politikoje nurodyti asmens duomenys bus tvarkomi prekių ir paslaugų pardavimo internetinėje parduotuvėje „vabaliukas.lt“ tikslais, taip pat veiklos analizės ir tiesioginės rinkodaros tikslais, išskyrus atvejus, kai Jūs šioje politikoje aptarta tvarka pranešate, kad nepageidaujate, jog jūsų asmens duomenys būtų tvarkomi tiesioginės rinkodaros tikslais.
Mes įsipareigojame neatskleisti Jūsų asmens duomenų tretiesiems asmenims, išskyrus mūsų partnerius, teikiančius prekių pristatymo ar kitas, su Jūsų užsakymo tinkamu įvykdymu susijusias paslaugas. Visais kitais atvejais Jūsų asmens duomenys tretiesiems asmenims gali būti atskleidžiami tik Lietuvos Respublikos teisės aktų nustatyta tvarka.

Kaip ilgai mes saugome Jūsų duomenis

Kai užsiregistruojate mūsų tinklalapyje ir tampate vartotoju, mes saugome visus Jūsų asmens duomenis, kuriuos Jūs pateikiate savo paskyroje. Kiekvienas vartotojas gali matyti, redaguoti ir ištrinti savo asmens duomenis bet kuriuo metu (išskyrus vartotojo vardą). Internetinės parduotuvės „Vabaliukas.lt“ administratoriai taip pat gali matyti ir redaguoti šiuos duomenis.
Asmens duomenys saugomi 2 metus nuo paskutinio asmens prisijungimo prie savo sukurtos paskyros.

Jūsų teisės

Jei Jūs turite paskyrą šiame tinklalapyje, galite reikalauti gauti informaciją apie tvarkomus Jūsų asmens duomenimis, kuriuos mes turime apie Jus, įskaitant ir tuos, kuriuos pats mums pateikėte. Jūs taip pat galite reikalauti, kad mes ištrintume visus mūsų turimus Jūsų asmeninius duomenis. Šie abu reikalavimai negalioja duomenims, kuriuos mes privalome išsaugoti pagal įstatymą administraciniams, teisiniams ar saugumo tikslams.
Jeigu nepageidaujate kad Jūsų elektroninio pašto adresas būtų tvarkomas tiesioginės rinkodaros tikslais, bet kuriuo metu galite informuoti mus el.paštu: info@vabaliukas.lt, kad atsisakote gauti rinkodaros pranešimus.

Baigiamosios nuostatos

Pateikdami užsakymą svetainėje „vabaliukas.lt“, patvirtinate, kad susipažinote ir sutinkate su šia Privatumo politika. Sutikdamas su Taisyklėmis patvirtinate sutikimą, kad jūsų asmens duomenys būtų tvarkomi prekių ir paslaugų pardavimo „Vabaliukas.lt“ internetinėje parduotuvėje bei kitais šioje Politikoje numatytais tikslais. Tuo atveju, jeigu nesutinkate su Privatumo politika arba Taisyklėmis, jūs negali sudaryti sutarties su Pardavėju ir pateikti užsakymo.

0
    0
    Krepšelis
    Jūsų krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę