BIBS Colour Vanilla Night / Dark Oak Night Nr. 1 (0-6 mėn.), 2 vnt.

10,50 

BIBS Colour Vanilla Night / Dark Oak Night Nr. 1 (0-6 mėn.), 2 vnt. (lateksas)

BIBS Colour – tai unikalus čiulptukas su vyšnios formos speneliu ir apvaliu skydeliu. Vyšnios formos spenelis ir matinis, lengvas čiulptuko skydelis pagaminti taip, kad imituotų mamos krūties formą. Spenelis pagamintas iš natūralaus latekso, todėl čiulptukas yra švelnus, minkštas, patvarus bei elastingas. Rankenėlė šviečia tamsoje.

Akušeriai rekomenduoja naudoti šį čiulptuką krūtimi maitinamiems kūdikiams, nes ypatingas čiulptuko ilgis ir forma imituoja taisyklingą krūties čiulpimą.

Apvalus ir lengvas čiulptuko skydelis išgaubtas taip, kad kuo mažiau liestųsi prie mažylio veiduko, kartu užtikrinant maksimalią oro cirkuliaciją, todėl jautri kūdikio odelė išlieka sausa ir nesudirgusi.

Turime

Į norų sąrašą
Produkto kodas: B-103-1 Kategorijos: , Žymos: , ,
Share Now:

Aprašymas

BIBS Colour Vanilla Night / Dark Oak Night Nr. 1 (0-6 mėn.), 2 vnt.

SAVYBĖS:

– rekomenduojamas akušerių kaip tinkamas žindamiems kūdikiams;
– spenelis pagamintas iš 100% natūralaus latekso, (dėl natūralios medžiagos gaminių atspalviai gali nežymiai skirtis);
– skydelis pagamintas iš maistui tinkamo polipropileno (PP), sudėtyje nėra difenilolpropano (BPA), polivinilchlorido (PVC) ir ftalatų;
– dydis: Nr. 1;
– 1-as ir 2-as dydžiai tinka naujagimiams;
– svoris 5,95 g;
– skydelio skersmuo 45 mm;
– spenelio ilgis 30 mm / plotis 15 mm.
– sukurta ir pagaminta Danijoje;
– atitinka Europos standartą EN 1400+A2

Laikymas:

Tam, kad čiulptukas tarnautų ilgiau, jis turi būti laikomas sausai bei apsaugotas nuo nešvarumų, pvz., spintelėje arba jam skirtame dėkle. Čiulptuką reikia saugoti nuo tiesioginių saulės spindulių ir karščio, nes jų veikiamas natūralus lateksas gali susilpnėti. Nelaikykite čiulptuko pamerkto į dezinfekuojamąjį ar sterilizuojamąjį skystį, nes gali sumažėti jo patvarumas.

Naudojimas:

Prieš pirmą kartą naudodami čiulptuką, sterilizuokite jį pamerkdami į verdantį vandenį. Į čiulptuko vidų gali patekti vandens – išspauskite patekusį vandenį. Patikrinkite čiulptuko vientisumą tempdami. Nenaudokite pažeisto čiulptuko.

Čiulptukus plaukite ir sterilizuokite kasdien. Sterilizavimui nenaudokite mikrobangų krosnelės, ploviklių, neplaukite indaplovėje, nes tai kenkia natūraliai gumai.
Dėl saugumo ir higienos keiskite čiulptuką nauju kas 4–6 savaites.

ĮSPĖJIMAI!

– Reguliariai tikrinkite čiulptuką prieš naudojimą, ypač jei mažylis turi dantukų. Patampykite čiulptuką visomis kryptimis. Nebenaudokite, jei pasirodytų, kad jis yra pažeistas ar netvirtas.
– Naudokite tik specialius pagal standartą EN 12586 išbandytus čiulptukų laikiklius. Neriškite prie čiulptuko jokių raištelių ar kaspinėlių, nes mažylis gali uždusti.
– Neriškite čiulptuko mažyliui prie kaklo, nes jis gali susižaloti.
– Saugokite čiulptuką nuo tiesioginių saulės spindulių.

Papildoma informacija

Svoris 0,150 kg
Išmatavimai 10 × 5 × 5 cm
Prekės ženklas

BIBS

Amžiaus grupė

0-6 mėn.

Sudėtis

lateksas (100% natūrali guma), polipropilenas (maistinis)

0
    0
    Krepšelis
    Jūsų krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę