BIBS COUTURE Blush Night / Vanilla Night Nr. 2 (6-36 mėn.), 2 vnt.

11,95 

BIBS COUTURE Blush Night / Vanilla Night Nr. 2 (6-36 mėn.), 2 vnt. (lateksas)

BIBS Couture – tai naujo dizaino čiulptukai BIBS šeimoje, papildantys asortimentą lateksiniais ortodontinės formos čiulptukais su drugelio formos skydeliu. Anatominės (ortodontinės) formos čiulptukas sukurtas taip, kad imituotų mamos krūtį, o čiulptuko spenelis tiksliai priglustų prie gomurio. Čiulptuko skydelis šviečia tamsoje.

Dėl specialios ortodontinės čiulptuko formos jaučiamas mažesnis poveikis žandikauliui, dantenoms bei dantims. Lengvas ir gražus drugelio formos skydelis užtikrina gerą oro cirkuliaciją, todėl jautri kūdikio odelė išlieka sausa ir nesudirgusi. Rekomenduojama kūdikiams nuo 0 iki 6 mėnesių amžiaus.

Liko tik 1

Į norų sąrašą
Produkto kodas: B-111-1 Kategorijos: , Žymos: ,
Share Now:

Aprašymas

BIBS COUTURE Blush Night / Vanilla Night Nr. 2 (6-36 mėn.), 2 vnt.

SAVYBĖS:

– anatominis (ortodontinis) čiulptukas puikiai pritaikytas kūdikio žandikauliams ir dantenoms;
– spenelis pagamintas iš 100% natūralaus latekso, sudėtyje nėra kenksmingų medžiagų tokių kaip BPA, PVC ir ftalatų, (dėl natūralios medžiagos gaminių atspalviai gali nežymiai skirtis);
– skydelis pagamintas iš liestis su maistu tinkamo polipropileno (PP), sudėtyje nėra difenilolpropano (BPA), polivinilchlorido (PVC) ir ftalatų;
– skydelis šviečia tamsoje;
– dydis: Nr.2 (6-36 mėn.);
– sukurta ir pagaminta Danijoje;
– atitinka Europos standartą EN 1400+A2

Laikymas:

Tam, kad čiulptukas tarnautų ilgiau, jis turi būti laikomas sausai bei apsaugotas nuo nešvarumų, pvz., spintelėje arba jam skirtame dėkle. Čiulptuką reikia saugoti nuo tiesioginių saulės spindulių ir karščio, nes jų veikiamas natūralus lateksas gali susilpnėti. Nelaikykite čiulptuko pamerkto į dezinfekuojamąjį ar sterilizuojamąjį skystį, nes gali sumažėti jo patvarumas.

Naudojimas:

Prieš pirmą naudojimą čiulptuką rekomenduojame sterilizuoti virinant didesniame kiekyje vandens apie 5 minutes. Į čiulptuko vidų gali patekti vandens – išspauskite jį. Palikite čiulptuką ant sauso, švaraus paviršiaus ir leiskite natūraliai išdžiūti.

Vėliau periodiniam sterilizavimui čiulptuką nuplikykite verdančiu vandeniu (nevirinkite) ir leiskite natūraliai išdžiūti. Čiulptukus plaukite ir sterilizuokite kasdien. Sterilizavimui nenaudokite mikrobangų krosnelės, ploviklių, neplaukite indaplovėje, nes tai kenkia natūraliai gumai.

Dėl saugumo ir higienos keiskite čiulptuką nauju kas 4–6 savaites.

Prieš kiekvieną naudojimą patikrinkite čiulptuko vientisumą tempdami įvairiomis kryptimis. Nenaudokite pažeisto čiulptuko! Ypač atidžiai tikrinkite čiulptuko vientisumą, kai kūdikiui išdygsta dantukai.

ĮSPĖJIMAI!

– Reguliariai tikrinkite čiulptuką prieš naudojimą, ypač jei mažylis turi dantukų. Patampykite čiulptuką visomis kryptimis. Nebenaudokite, jei pasirodytų, kad jis yra pažeistas ar netvirtas.
– Naudokite tik specialius pagal standartą EN 12586 išbandytus čiulptukų laikiklius. Neriškite prie čiulptuko jokių raištelių ar kaspinėlių, nes mažylis gali uždusti.
– Neriškite čiulptuko mažyliui prie kaklo, nes jis gali susižaloti.
– Saugokite čiulptuką nuo tiesioginių saulės spindulių.

Papildoma informacija

Svoris 0,150 kg
Išmatavimai 10 × 5 × 5 cm
Prekės ženklas

BIBS

Amžiaus grupė

6-36 mėn.

Sudėtis

lateksas (100% natūrali guma), polipropilenas (maistinis)

0
    0
    Krepšelis
    Jūsų krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę